Dil


İNFO


FOTOĞRAF


VİDEO


SANALTUR


HARITA


ODÜLLERKaydol >
E-Formlar >

Hakkımızda

Doğallık ve Huzur

Beş yıldızlı otelin imkanlarıyla doğayı yaşamak burada mümkün çünkü; Turquoise Hotel ormanın içine, çam ağaçlarının gölgesine özenle yerleştirilmiş, toprağa dokunabileceğiniz, ağaç gölgesinde serinleyebileceğiniz mavi bayraklı plajında denizin tadını çıkarabileceğiniz bambaşka bir dünya.

Turquoise Hotel 1988 yılında, Han Turizm tarafından Sorgun çam ormanlarının kalbinde iki temel ilke ve üzerine kuruldu: Doğallık ve Huzur.

İlk günden beri doğaya ve misafirlerimize karşı sorumluluğumuzu eksiksiz yerine getirmemiz yıldan yıla artan müşteri memnuniyeti olarak bizi onurlandırıyor. Bunun yanında titizlikle yürüttüğümüz çevre ve sosyal politikalarımızla yakın çevremize karşı ve global anlamdaki sorumluluklarımıza da sahip çıkıyoruz.

Türk misafirperverliğimizle harmanladığımız batılı kalite anlayışımız sayesinde misafirlerimize huzurun, dinlencenin, mavinin, yeşilin, lezzetin, eğlencenin ve keyfin en güzel parçalarını sunuyoruz. Geldiğinizde sizi karşılayan sıcak gülümsemeyi ayrılırken de sizin yüzünüzde görmek bizim mutluluğumuz.

Çünkü Turquoise Hotel, misafirleriyle birlikte çok büyük bir aile...

Slide Left Slide Right