Dil


İNFO


FOTOĞRAF


VİDEO


SANALTUR


HARITA


ODÜLLERKaydol >
E-Formlar >

Yiyecek - İçecek

Ultra Her Şey Dahil sistemiyle hizmet veren Turquoise Hotel, Dünya mutfaklarından ve Türk mutfağından leziz örnekler sunmaktadır. Turquoise Hotel konukları Kervansaray Restoran’da 14 günlük periyotlarla sunulan tema gecelerinde farklı lezzetleri tadabilirler. Turquoise Hotelde glutensiz ve diyet menu seçenekleri vardır.

Balık, İtalyan, Çin; Türk (20.05–20.10) ve A la carte Steak House Restoranlar (20.05–20.10) seçkin mönüleriyle  rezervasyonlu ve müsaitlik durumuna göre, akşam yemekleri  için Turquoise Hotel konuklarının hizmetindedir. Konaklama süresince her misafirimiz A la Carte Restoranlarımızdan birer kez ücretsiz olarak yararlanabilecektir. Birden fazla kullanım için rezervasyon ücretlidir.

Snack çeşitleri, kahve /pasta/dondurma (belirli saatlerde), yerli alkollü/alkolsüz ve bazı ithal alkollü içecekler de 24 saat Turquoise Hotel konuklarının hizmetindedir. 24 saat oda hizmetimiz ücret karşılığında sunulmaktadır.

KIYAFET KURALI: Ana ve A la carte Restorantlarımızda kıyafet kuralı uygulanmaktadır. Kot pantolon, kısa kollu t-shırt ve diz üstü şortla restorantlarımıza misafir kabul edemiyoruz.

Slide Left Slide Right