Dil


İNFO


FOTOĞRAF


VİDEO


SANALTUR


HARITA


ODÜLLERKaydol >
E-Formlar >

Çevre Politikamız

TURQUOISE HOTEL olarak benimsemiş olduğumuz Çevre Politikası, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. Çevreye olan sorumluluğumuzun bilincinde olarak, çevre kirliliğini önlemeyi ve çalışma alanlarımızdaki performansımızı sürekli geliştirmeyi taahhüt etmekteyiz.

YEŞİL ANAHTAR

Yeşil Anahtar çevrenin korunması yönündeki girişimleri ödüllendirerek destekleyen, iklim değişikliğinin önlenmesi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı amaçlayan uluslararası bir eko-etikettir.

TUI ÇEVRE ŞAMPİYONU

Her yıl dünya çapında çevre dostu otelleri belirlemek için TUI Almanya tarafından tatilcilere anket doldurtulur. Müşterilerimizin bakış açısıyla en iyi çevre dostu otel seçilir.Kazananlar‚‘TUI Çevre Şampiyonu‘ ödülü ile ödüllendirilir.

TRAVELIFE

Travelife, dünya çapında otel ve apart otel üyelerine sahiptir. Travelife, üyelerinin sürdürülebilir, iyi iş pratikleri geliştirmelerine ve turizm sektörü içerisinde, Avrupa ve dünya çapındaki tüketicilere başarılarını tanıtmalarına yardımcı olmaktadır. Travelife, sosyal meselelere, çevre meseleleri kadar çok önem veren birkaç projeden biridir.

MAVI BAYRAK

Mavi Bayrak, 44 ülkede faaliyet yürüten Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı’nın (FEE), belli kriterlere sahip plaj ve marinalara verdiği ödül. Kriterler 4 ana grupta toplanmıştır: Yüzme amacıyla kullanılan suyun niteliği; Çevresel eğitim ve bilgilendirme çalışmalarının yönlendirilmesi; Plaj düzeni ve emniyetinin sağlanması; Çevre Yönetimi.

 

Slide Left Slide Right