Turquoise Hotel Aryıcalıkları
DENEYİMLER

Harika bir tatil harika bir deneyim. Eşsiz gösteriler ile her gün farklı bir eğlence sizi bekliyor.

Deneyimler

Spa & Wellness

Tesisin SPA merkezinde misafirlerin tatilin keyfini ikiye katlayabileceği; terapiler, masajlar ve cilt bakımı uygulamaları sunuluyor. Terapiler: Yosun Terapisi, Aromaterapi Masajlar: Klasik Masaj, Kese & Köpük Masajı, Sıcak Taş Masajı, Ayak Refleks Masajı, Rahatlama Masajı, Spor Masajı, Bali Masajı, Thai Masajı, Lenf Masajı (ödem atma), Medikal Masaj Cilt Bakımı: Temel Cilt Bakımı, Yüz Maskesi Uygulaması, Göz Çevresi Bakımı Sauna & Hamam

Deneyimler

Fitness Center

Q2 Signature Fitnes Merkezi’nde, egzersizler ve kardiyo çalışmaları yapabilirsiniz. Aynı zamanda koşu bantlarını, kondisyon bisikletlerini, farklı kilolarda ağırlıkları, pilates toplarını ve step bantlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca tesisin doğal bir ormanlık alanda olması sebebiyle, tesis içinde bulunan yürüyüş ve koşu parkurunu kullanabilirsiniz.

Günlük: 08:00 ile 19.00

deneyimler

Yoga

Hem eğlenmek hem de zinde hissetmek için yoga ya da aerobik gibi aktivitelerden faydalanabilirsiniz.

Deneyimler

Dalış & Su Sporları

Motorlu ve motorsun su sporlarının yapılabileceği su sporları merkezine sahip tesiste paraşüt, jetski , sörf gibi aktiviteleri ve dalış okulumuzu deneyebilirsiniz. Dalış okulumuzda ayrıca padi sertifikası verildiğini de siz değerli misafirlerimiz ile paylaşmak isteriz.

Ekstra Servislerimiz
Hotel Olanakları
VIP Transfer

Misafirlerimiz bizlerle irtibata geçerek VIP Transfer hizmetimizden (ücretli) faydalanabilmektedir.

Otopark

Tesis içerisinde ve etrafında misafir araçlarını park edebilecekleri alanlar bulunmaktadır.

Oda Servisi

Resepsiyon ile iletişime geçerek 7/24 oda servisi kullanabilirler.

Aqua Park

Aileniz ile birlikte 3 kaydıraklı aqua parkımız ile eğlence dolu dakikalar. Misafirlerimiz, otelin aquapark ve havuz kurallarına uymakla yükümlüdür.

Wi-Fi

Açık ve kapalı alanlarda ücretsiz Wi-Fi hizmetimiz bulunmaktadır.

Ultra Her Şey Dahil

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Belirlenen markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.

Google Yorumlarımız

Misafir Görüşleri