Turquoise Hotel Aryıcalıkları
Eğlence & Aktivite

Birbirinden güzel ve farklı aktiviteler ile bu tatilde eğlenceye doyacaksınız!

Eğlence & Aktivite

Animasyon

Deneyimli animasyon ekibi sayesinde Turquoise Hotel, gün boyu birbirinden renkli animasyon gösterileri gerçekleştiriyor. 1 Mayıs-15 Ekim tarihleri arasında, 14 günlük periyotlarda değişen akşam gösterileri sergileniyor. Ayrıca canlı müzik organizasyonları yapılıyor.

Eğlence & Aktivite

Mini Club

Tesiste minik misafirlerin eğlenceli vakit geçirmesi için; mini kulüp (4 - 12 yaş arası), midi kulüp (12-16 yaş için, yüksek sezonda), çocuk oyun alanı (üstü kapalı), üç kaydıraklı havuz (hava şartlarına bağlı ve zaman ayarlı) ve 2 bebek havuzu (1 havuzun üstü kapalı), oyun bahçesi, mini disko ve çocuk oyun gereçleri bulunuyor. Bebek arabası ve bebek telsizi resepsiyondan ücretsiz olarak temin edilebilir (sınırlı sayıda, müsaitliğe göre temin edilebilir).

Eğlence & Aktivte

Okçuluk

Ormanlık alanda, hem dinlendiren hem de adrenalin yaşatan aktivitelerden biri…

Eğlence & Aktivte

Boccia

Boccia ile bir yandan eğlenirken, bir yandan da keyifli dakikalar geçirecek, sosyalleşme imkanı bulacaksınız.

Eğlence & Aktivte

Dart

Animasyon ekibimizin gündüz aktivitelerinden olan Dart, kişiler arası veya takımlar arası yapılan çekişmeli bir aktivitedir. Dart, iç içe renkli halkalardan ve bunları kesen üçgen dilimlerden oluşan bir hedefe, ufak okların (dartların) elle atılarak saplanması suretiyle oynanan bir spor. Dünyada en yaygın oynanan türünde belirli bir skordan başlanarak geriye gidilir ve tam olarak sıfır puana ilk ulaşan taraf o eli kazanır.

Ekstra Servislerimiz
Hotel Olanakları
VIP Transfer

Misafirlerimiz bizlerle irtibata geçerek VIP Transfer hizmetimizden (ücretli) faydalanabilmektedir.

Otopark

Tesis içerisinde ve etrafında misafir araçlarını park edebilecekleri alanlar bulunmaktadır.

Oda Servisi

Resepsiyon ile iletişime geçerek 7/24 oda servisi kullanabilirler.

Aqua Park

Aileniz ile birlikte 3 kaydıraklı aqua parkımız ile eğlence dolu dakikalar. Misafirlerimiz, otelin aquapark ve havuz kurallarına uymakla yükümlüdür.

Wi-Fi

Açık ve kapalı alanlarda ücretsiz Wi-Fi hizmetimiz bulunmaktadır.

Ultra Her Şey Dahil

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Belirlenen markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.

Google Yorumlarımız

Misafir Görüşleri