Damak Tadı
Restaurant

Türk ve dünya mutfağına ait zengin mönüleri, beslenme şeklinizi tatilde de korumanızı sağlayacak hafif yemekler büfesini de içerisinde bulunduran ana restoranının yanı sıra, alakart menüye sahip beş alakart restoranı mevcuttur.

Damak Tadı

Kervansaray Restaurant

Ultra Her Şey Dahil sisteminde hizmet veren Kervan Saray Restoran, Dünya mutfağı ve Türk mutfağından leziz örnekler sunmaktadır. Sabah Kahvaltısında taze sıkılmış portakal suyu ücretsiz servis edilir. Ultra Her şey dahil sisteminde hizmet veren Kervansaray Restoranda , Dünya mutfaklarından ve Türk mutfağından leziz örnekler sunmaktadır. Kervansaray Restoranda yemek saatleri içerisinde uygun kıyafet ile gelinmesini rica ederiz. Uygun kıyafet ile yemeğe gelmeyen misafirlere uyarı yapılmaktadır. Misafirlerimizin hijyen koşulları nedeniyle restoran dışına yemek çıkartmamaları konusunda gereken uyarı yapılmaktadır.

Damak Tadı

La Croquetta Snack Restaurant

12.30-16.00 saatleri arasında a la carte olarak hizmet veren, açık havuza çok yakın olan La Croquetta’da; günün çorbası, pizza, spagetti, taş fırında pide çeşitleri, lahmacun, kumpir, dönüşümlü olarak tavuk veya et döner sunuluyor. 16.00-17.00 saatleri arasında ise burger servisi bulunuyor. Küçük misafirler için ayrıca hamburger, cheeseburger, makarna, patates, sosis ve pizza da servis ediliyor.

Damak Tadı

Begonvil Restaurant

Göl Evi misafirleri için hizmet veren, ormanlık alanda konumlanan Begonvil Restoran’da başta İtalyan mutfağı olmak üzere dünya mutfağından lezzetler sunuluyor. Öğle ve akşam yemekleri a la carte olarak servis ediliyor. Kahvaltıda taze sıkılmış portakal suyu ücretsiz servis edilmektedir. Diğer konuklarımız bu restoranda yemek almak isterlerse, müsaitlik durumuna göre, ücretli yararlanabilirler. En az 2 gün öncesinden 11.00 – 16.00 saatleri arasında müsaitlik durumuna göre Misafir İlişkileri’ne rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Akşam yemeklerinde Restoranımızda kıyafet kuralı uygulanmaktadır.

Damak Tadı

Dragon Asya Restaurant

Sadece akşamları hizmet veren, iç mekanda yer alan restoran, özel dekorasyonu ve Asya müzikleri eşliğinde Asya mutfağından birçok farklı lezzet sunuyor. Tüm a la carte restoranlar ücretli olup, en az iki gün öncesinden, 11.00 - 16.00 saatleri arasında ve müsaitlik durumuna göre Misafir İlişkileri’ne rezervasyon yaptırılması gerekiyor.A la carte restoranların hizmet verebilmesi için katılım sayısı en az 10 kişidir. Tüm a la carte restoranlarda ekstra olarak high class içecek menüsü bulunuyor.

Damak Tadı

İtalyan A La Carte Restaurant

Akdeniz'in unutulmaz lezzetlerine sahip İtalyan mutfağı ile muazzam bir damak yolculuğuna çıkmaya hazır olun. A la carte restoranların hizmet verebilmesi için katılım sayısı en az 10 kişidir. Tüm a la carte restoranlarda ekstra olarak high class içecek menüsü bulunuyor.

Damak Tadı

Steak House Restaurant

Steak çeşitleri sunan, misafirlerden büyük beğeni toplayan Steak House, havuz başında a la carte olarak misafirlerini ağırlıyor. *Tüm a la carte restoranlar ücretli olup, en az iki gün öncesinden, 11.00 - 16.00 saatleri arasında ve müsaitlik durumuna göre Misafir İlişkileri’ne rezervasyon yaptırılması gerekiyor. A la carte restoranların hizmet verebilmesi için katılım sayısı en az 10 kişidir. Tüm a la carte restoranlarda ekstra olarak high class içecek menüsü bulunuyor.

Damak Tadı

Dialogue Pastane

11.00-23.00 saatleri arasında kahve, pasta, kurabiye çeşitleri ve sandviç gibi aperatif lezzetler sunan Dialogue Pastane, 12.00-17.00 saatleri arasında dondurma servisi veriyor. 12.00-18.00 saatleri arasında ise lezzetli waffle’lar sunuluyor. Hem klimalı iç mekanı hem de açık havada teras alanı bulunan Dialogue Pastane, ana bar olan Sultan Bar’ın oldukça yakınında yer alıyor.

Google Yorumlarımız

Misafir Görüşleri